Оперативна пам'ять Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb HMT451S6AFR8A-PBN0
280 грн. Купити! Оперативна пам'ять SK hynix 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (HMT451S6AFR8A-PBNМаркетплейс: Rozetka.ua E-TOCHKAЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Hynix HMT451S6AFR8A-PBN0 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb
Ціни на Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb HMT351S6CFR8C-H9N0 | від 484 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb HMT351S6CFR8C-PBN0 | від 713 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb HMT451S6BFR8C-PB | від 456 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb HMT451S6AFR8A-PBN0 | від 280 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb HMT451S6MFR8A-PBN0 | від 483 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR3 N0 1x4Gb HMT351S6BFR8C-PBN0 | від 484 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо