Монітор HyperX Armada 64V69AA 27 " чорний
Відео 1Фото 9 |
HyperX Armada 64V69AA 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HyperX Armada 64V69AA 27 " чорний
Усі ціни 37 →HyperX 27" Armada (64V69AA) Black 64V69AA | 18 999 грн. |
Монитор LCD 27" QHD HyperX Armada (64V69AA) 64V69AA | 18 999 грн. |
Монітор 27'' HyperX Armada QHD Gaming (64V69AA) 64V69AA | 17 666 грн. |
Монітор HyperX Armada 27 Qhd Gaming Monitor (64V69AA) | 18 271 грн. |
Монитор HyperX Armada 27 Qhd Gaming Monitor (64V69AA) | 18 271 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди