Монітор LG UltraGear 27GP850P 27 "
Фото 9 |
Дебютант лінійки UltraGear 2023 - це 27-дюймовий геймерський монітор компанії LG, що представляє рішення на стику середнього і просунутого класу. Модель виконана у досить агресивному дизайні, а серед фішок оформлення варто виділити червоні вставки на тильній стороні та на підставці. Остання забезпечує максимальну свободу регулювання з можливістю змінити висоту, виконати поворот дисплея або перевести його в портретну орієнтацію.
Монітор LG UltraGear 27GP850P отримав псевдо 10-бітну матрицю Nano IPS, яка примітна наявністю додаткового шару наночастинок. Ця особливість покликана підвищити пікову яскравість зображення (у даному випадку вона досягає 400 ніт, плюс заявлено відповідність стандарту DisplayHDR 400) та покращити кольоропередачу. Так, до переваг картинки належить дійсно широке колірне охоплення з покриттям 98% простору професійної моделі DCI P3.
Геймерів повинна порадувати гідна деталізація (роздільна здатність 2560x1440 пікселів та розмір пікселя в 0.23 мм), швидкий відгук (1 мс від сірого до сірого) і висока «герцовка» (максимум 180 Гц). Крім цього заявлена підтримка AMD FreeSync Premium при сумісності з NVIDIA G-Sync, реалізовані додаткові ігрові опції, включаючи Black Stabilizer та перехрестя прицілу. Окремо варто виділити наявність USB-концентратора з функцією швидкого заряджання підключених гаджетів.
Купити LG UltraGear 27GP850P 27 "
Усі ціни 18 →Монітор LG 27GP850P-B | 12 050 грн. |
LG 27GP850P | 12 420 грн. |
РК монітор LG 27GP850P-B 27GP850P-B.BEU | 12 373 грн. |
Монітор LG Ultragear 27GP850P NanoIPS HDR (27GP850P-B) | 12 660 грн. |
Монітор LG UltraGear 27GP850P-B | 14 924 грн. |