Настінне кріплення i-Tech PTRB-77
i-Tech PTRB-77 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог i-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі i-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити i-Tech PTRB-77
Усі ціни 39 →ITech PTRB-77 | 2 243 грн. |
Кронштейн для ТБ iTech PTRB-77 | 2 298 грн. |
Кронштейн для ТВ iTech PTRB-77 | 2 261 грн. |
77 Крепление для телевизора ITech ptrb | 2 316 грн. |
iTech PTRB-77 | 2 049 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →