Настінне кріплення Walfix R-513B
Walfix R-513B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-513B
Кронштейн для ТБ Walfix R-513B | 2 322 грн. |
Кронштейн для ТВ Walfix R-513B | 2 285 грн. |
Кронштейн настінний для телевізора Walfix R-513B | 2 621 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →