Візочок iBebe I-Stop 2 in 1
Відео 9Фото 11 |
«Розумна» коляска в стилі хай-тек, яка автоматично загальмовується за відсутності дорослого «за кермом». Електронна система I-Stop» активує безпечне гальмування і запобігає рух коляски, якщо не триматися руками за ручку. Рама моделі зібрана з легкого алюмінієвого сплаву і спирається на квартет коліс з гелевим наповненням. На задні колеса вироби поширює дію ефективна система амортизації, а передні колеса зроблені поворотними навколо осі для підвищення маневреності iBebe I-Stop 2 in 1.
Модель комплектується просторою люлькою для новонароджених з натуральної внутрішньою оббивкою і багаторівневим регулюванням підголівника, а також високо посадженим прогулянковим модулем (62 см над рівнем землі). Обидва модулі підтримують реверсивну «посадку» на шасі. Спинка прогулянкового блока налаштовується в трьох положеннях (під кутом до 170⁰). Гнучкому регулюванню піддаються капюшон з вентиляцією і сітковим оглядовим віконцем. На додачу до коляски дають москітну сітку, дощовик, практичну сумку для покупок. У конструкцію виробу впроваджено захист від випадкового складання рами.
Купити iBebe I-Stop 2 in 1
Усі ціни 45 →Автокресло ibebe Bexa к коляске Ice, iStop, Gloss, Pro (ib-FB) | 4 500 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Ibebe istop 01 ib-is-01 | 25 300 грн. |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Ibebe istop 02 | 25 300 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Ibebe i-Stop 07 Чорна на рамі хром (ib-is-07) | 25 300 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Ibebe i-stop IS2 black (622981) | 25 300 грн. |