Візочок Roan Bass Next 2 in 1
Відео 16Фото 29 |
Roan Bass Next 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:13.1 кг
Всі характеристики
Купити Roan Bass Next 2 in 1
Усі ціни 71 →Универсальная коляска 2 в 1 Roan Bass Next Pacific Green | 21 600 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Roan Bass Next Ivory R-BN-IY | 21 600 грн. |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Roan Bass Next 04 | 21 600 грн. |
Roan Bass Next Night Green Głęboko Spacerowy | 26 160 грн. |
Roan Bass Next Night Green Głęboko Spacerowy | 26 814 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →