Вентилятор ID-COOLING WF-14025-XT Black
Фото 5 |
ID-COOLING WF-14025-XT Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики WF-14025-XT Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING WF-14025-XT Black
Усі ціни 16 →Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, чорний WF-1402 | 299 грн. |
Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT, 140x140x25мм, 4-pin PWM, черный WF-1402 | 299 грн. |
ID-Cooling WF-14025-XT BLACK | 299 грн. |
ID-COOLING вентилятор WF-14025 WF-14025-XT BLACK | 349 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →