Вентилятор ID-COOLING WF-14025-XT ARGB
Фото 4 |
ID-COOLING WF-14025-XT ARGB
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики WF-14025-XT ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING WF-14025-XT ARGB
Усі ціни 18 →Вентилятор ID-Cooling WF-14025-XT ARGB | 449 грн. |
Вентилятор 140 мм, ID-Cooling WF-14025-XT ARGB, 140x140x25 мм ARGB, 500~16 | 449 грн. |
ID-Cooling WF-14025-XT ARGB | 449 грн. |
Кулер до корпусу ID-Cooling WF-14025-XT ARGB | 449 грн. |
ID-Cooling Кулер до корпусу ID-Cooling WF-14025-XT ARGB | 449 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації ID-COOLING WF-14025-XT ARGB
Ціни на ID-COOLING WF-14025-XT ARGB |
---|---|---|---|---|
ID-COOLING WF-14025-XT ARGB White | від 426 грн. | 22 пропозиції | ||
ID-COOLING WF-14025-XT ARGB | від 426 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →