Світильник Ideal Lux Anna AP1 Small
Ideal Lux Anna AP1 Small |
|
Корпус виготовлений із суміші високоефективних смол, як наслідок, світильник стійкий до корозії, ультрафіолетового світла, перепадів температур.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Lux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Lux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ideal Lux Anna AP1 Small
Настінний світильник ANNA AP1 SMALL BIANCO Ideal Lux 120430 | 1 246 грн. |
Настінний світильник ANNA AP1 SMALL NERO Ideal Lux 101552 | 1 246 грн. |
Вуличний світильник IDEAL LUX DAFNE AP1 SMALL NERO 101552 | 1 246 грн. |
Вуличний світильник Ideal Lux ANNA AP1 SMALL NERO (101552) | 1 246 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →