Лампочка Osram LED Value A150 16W 4000K E27
Osram LED Value A150 16W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value A150 16W 4000K E27
Усі ціни 7 →ЛАМПА LED OSRAM LS A150 16W 4000К E27 4058075474994 | 89 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE CL A150 16W/840 230V FR E27 10X1 (4058075623507) | 147 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE CL A150 16W/840 230V FR E27 10X1 (4058075623507) | 198 грн. |
Світлодіодна лампа OSRAM LED Value A150 16 W (1600 Lm) 4000 K E27 (4058075 | 118 грн. |
Світлодіодна лампа OSRAM LED VALUE CL A150 16W/840 230V FR E27 10X1 wo CE | 81 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE CL A150 16W/840 230V FR E27 10X1 (4058075623507) | 113 грн. |
Лампа світлодіодна 16W 220V 1521lm 4000K E27 70х137mm груша [4058075623507 | 81 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →