Ванна Jika Cubito Pure 170x75 см (222420)
Jika Cubito Pure 170x75 |
|
Гарантія 5 років від виробника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Cubito Pure 170x75 см
Ванна акрилова Jika Cubito 170 х 75 см H2224200000001 | 10 300 грн. |
Ванна акрилова прямокутна JIKA Cubito Pure 170x75см універсальна H22242000 | 16 328 грн. |
Ванна акрилова Jika Cubito 170 х 75 см (H2224200000001) | 16 328 грн. |
Прямокутна акрилова ванна JIKA CUBITO 170 см H2224200000001 біла (51195) | 16 328 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →