Змішувач Haiba Marco 009 Euro HB0877
Фото 3 |
Haiba Marco 009 Euro HB0877 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Marco 009 Euro HB0877
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA MARCO 009 хром | 1 966 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARCO 009 HB0877 | 1 966 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MARCO 009 (HB0877) | 1 966 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARCO 009 (HB0877) | 1 966 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARCO 009 (HB0877) | 1 966 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →