Змішувач REA Bloom REA-B9918
Фото 13 |
REA Bloom REA-B9918 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Bloom REA-B9918
Усі ціни 15 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом REA BLOOM B9918 біли | 4 295 грн. |
Змішувач для ванни REA BLOOM WHITE CHROME чорний/золото настінний із зливо | 4 294 грн. |
Змішувач для ванни REA BLOOM WHITE CHROME білий/хром настінний з виливом R | 4 083 грн. |
Смеситель для ванны Rea Bloom настенный с изливом белый/хром REA-B9918 | 4 295 грн. |
Змішувач для ванни REA BLOOM WHITE CHROME чорний/золото настінний з виливо | 4 295 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →