ЖК-панель Iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG 65 "
Фото 6 |
Iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG 65 "
Діагональ:65 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
Вбудований ПК з iiWare 9.0 (Android OS). Вбудований модуль Wi-Fi. Підтримка AirPlay, Chromecast і Miracast
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG 65 "
Монітор iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG | 87 412 грн. |
iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG | 85 280 грн. |
iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG | 87 412 грн. |
iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG | 89 544 грн. |
Модификації Iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE6504MIS-B1AG 65 " | від 85 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite TE8604MIS-B1AG 86 " | від 178 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite TE9804MIS-B1AG 98 " | від 346 680 грн. | 7 пропозицій |