Настінне кріплення Gembird WM-70F-01
Відео 1Фото 3 |
Gembird WM-70F-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-70F-01
Усі ціни 20 →Gembird WM-70F-01 | 399 грн. |
Кронштейн Gembird WM-70F-01 | 499 грн. |
Настенный кронштейн 40-70” (до 40 кг) WM-70F-01 | 531 грн. |
Кронштейн Gembird WM-70F-01 | 389 грн. |
Кронштейн Gembird WM-70F-01 (VESA600х400) | 428 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →