Монітор Iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 27 " чорний
Фото 13 |
Iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 0.4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 27 " чорний
Усі ціни 23 →Монітор 27" Iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 | 10 099 грн. |
Монітор iiyama XUB2792QSU-B6 Black | 10 099 грн. |
iiyama XUB2792QSU-B6 | 10 399 грн. |
Монітор iiyama XUB2792QSU-B6 | 10 782 грн. |
Монитор iiyama XUB2792QSU-B6 | 10 071 грн. |
ще 18 пропозицій