ЖК-панель Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 "
Фото 15 |
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 "
Діагональ:75 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
Вбудований ПК із ОС iiWare 10 (Android 11 OS), WiFi 6.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 "
iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG | 73 267 грн. |
iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG | 75 054 грн. |
Монітор iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG | 73 267 грн. |
Модификації Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 " | від 45 920 грн. | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 " | від 58 220 грн. | 3 пропозиції | ||
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 " | від 73 267 грн. | 3 пропозиції |