ЖК-панель Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 "
Фото 15 |
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 "
Діагональ:65 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
Вбудований ПК із ОС iiWare 10 (Android 11 OS), WiFi 6.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 "
Монітор Iiyama 65 Cali Te6512Mis B1Ag Infrared 40Pkt Ips 4K 7H Wifi | 58 220 грн. |
Iiyama 65 Cali Te6512Mis B1Ag Infrared 40Pkt Ips 4K 7H Wifi | 56 800 грн. |
Iiyama 65 Cali Te6512Mis B1Ag Infrared 40Pkt Ips 4K 7H Wifi | 58 220 грн. |
Iiyama 65 Cali Te6512Mis B1Ag Infrared 40Pkt Ips 4K 7H Wifi | 59 640 грн. |
Модификації Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55 " | від 44 800 грн. | 8 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65 " | від 56 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite TE7512MIS-B1AG 75 " | від 71 480 грн. | 4 пропозиції |