MIDI-клавіатура IK Multimedia iRig Keys 2 Mini
Відео 3Фото 7 |
IK Multimedia iRig Keys 2 Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IK Multimedia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IK Multimedia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IK Multimedia iRig Keys 2 Mini
Усі ціни 6 →MIDI-клавиатура IK MULTIMEDIA iRig Keys 2 Mini | 6 180 грн. |
MIDI-клавіатура IK MULTIMEDIA iRIG KEYS 2 Mini 40039 | 6 175 грн. |
MIDI-клавіатура IK Multimedia iRig Keys 2 Mini | 6 175 грн. |
MIDI-клавіатура IK Multimedia iRig Keys 2 Mini | 5 999 грн. |
IK Multimedia IRIG KEYS2 Mini | 6 175 грн. |
MIDI клавиатура IK MULTIMEDIA iRIG KEYS 2 Mini | 6 175 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →