Сушарка для білизни IKEA 402.448.31
Фото 3 |
IKEA 402.448.31 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 402.448.31
Усі ціни 6 →Сушарка для білизни IKEA ФРОСТ д/будинку/вулиці, білий 402.448.31 | 1 416 грн. |
Сушарка FROST IKEA 402.448.31 білий Сталь | 1 564 грн. |
Сушарка для білизни IKEA FROST білий 402.448.31 | 1 875 грн. |
Сушарка для білизни ІКЕА FROST білий (40244831) | 1 619 грн. |
Сушарка FROST IKEA 402.448.31 | 1 438 грн. |
Сушарка для білизни IKEA FROST 402.448.31 134х59х39 см | 1 870 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →