Змішувач IKEA Glypen 504.423.93
Фото 7 |
IKEA Glypen 504.423.93 |
|
Можливість встановити один з двох кутів повороту змішувача: 120 ° або 360 °.
Максимальна температура води: 80 °C. Максимальна товщина стільниці: 50 мм.можлива комплектація гнучким підведенням діаметром G 3/8".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Glypen 504.423.93
Кухонний змішувач IKEA GLYPEN 304.423.65 | 3 243 грн. |
Змішувач для кухні ванної кімнати ІКЕА GLYPEN 304.423.65 | 3 674 грн. |
Змішувач для кухні IKEA GLYPEN імітація нержавіючої сталі (304.423.65) | 3 686 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →