Змішувач REA Icon REA-B5682
Фото 6 |
REA Icon REA-B5682 |
|
Керамічний запірний клапан виробника Sedal
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Icon REA-B5682
Усі ціни 6 →Rea Rea Icon REA-B5682 | 3 344 грн. |
Змішувач для кухні Rea Icon чорний / золото (REA-B5682) REA-B5682 | 3 344 грн. |
Rea змішувач для кухні Rea ICON black/l.gold (REA-B5682) | 3 344 грн. |
Змішувач для кухні REA ICON BLACK L.GOLD чорний REA-B5682 | 3 344 грн. |
Змішувач для кухні Rea ICON black/l.gold (REA-B5682) REA-B5682 | 3 344 грн. |
Змішувач для кухні REA ICON BLACK L.GOLD чорний REA-B5682 | 3 219 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →