Змішувач Imprese Vyskov 55340
Відео 3Фото 2 |
Imprese Vyskov 55340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vyskov 55340
Усі ціни 20 →Змішувач для кухні Imprese Vyskov хром 55340 | 4 400 грн. |
Imprese Imprese Vyskov 55340 29210 | 4 400 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний IMPRESE VYSKOV хром латунь 55340 | 4 400 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Vyskov (55340) 55340 | 4 400 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Vyskov 55340, хром, 35 мм 193754 | 4 400 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →