Wi-Fi камера IMILAB Home Security Camera C20 Pro (CMSXJ56B)
Відео 3Фото 8 |
IMILAB Home Security Camera C20 Pro |
|
Щодо недорога PTZ-камера торгової марки IMILAB — це рішення для відеоспостереження всередині приміщень (у квартирі, офісі, магазині тощо). Завдяки практичному кріпленню модель допускає не тільки настільну, а й перевернуту установку стель, що розширює сферу застосування. За якісне відео тут відповідає матриця на 3 МП із скромною світлосилою f/2.1, а також 105-градусний об'єктив.
Плюс спеціально для коректної роботи при дефіциті освітлення передбачено інфрачервоне підсвічування з 4 діодами та дальністю дії до 10 метрів. Камера відеоспостереження IMILAB Home Security Camera C20 Pro здатна транслювати ролики з роздільною здатністю 2304х1296 пікселів та частотою до 30 к/с. Об'єктив «уміє» самостійно обертатися на 360 градусів у горизонтальній площині, забезпечуючи широке охоплення, а також виявляти рух людей та тварин, а потім відстежувати їх у полі зору автоприводу оптики.
Завдяки вбудованому мікрофону та динаміку можна організувати двосторонній зв'язок, тим самим використовуючи модель не тільки для відеоспостереження, а й, наприклад, як домофон в офісному приміщенні. З інших фішок варто виділити детекцію не тільки руху, а й звуку, можливість зберігання архіву відео як на карті пам'яті (до 64 ГБ), так і в хмарі. Швидке налаштування, інформативні оповіщення та додаткові можливості керування забезпечить синхронізація з фірмовим мобільним додатком Imilab Home.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IMILAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IMILAB.
Купити IMILAB Home Security Camera C20 Pro
Усі ціни 12 →IP-камера відеоспостереження Imilab C20 pro Home Security Camera 2К (CMSXJ | 1 160 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Imilab C20 pro Home Security Camera 2К (CMSXJ56B | 1 152 грн. |
IP-камера для відеоспостереження Xiaomi IMILAB Home Security Camera С20 Pr | 1 289 грн. |
Xiaomi IMILAB C20 Pro Home Security Camera 2K (CMSXJ56B) | 1 599 грн. |
IMILAB C20 Pro Home Security Camera 2K (CMSXJ56B) CMSXJ56B | 1 299 грн. |