Газовий котел Protherm Lynx Condens 18/25 MKV 19.1 кВт
Відео 1Фото 2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Lynx Condens 18/25 MKV 19.1 кВт
Усі ціни 15 →Конденсаційний газовий котел Protherm Lynx Condens 18/25 MKV-A (H-UA) | 40 851 грн. |
Котел газовий PROTHERM Рись Lynx Condens 18/25 MKV 16010003 | 38 600 грн. |
Газовий котел Protherm Lynx condens 18/25 MKV-A (H-UA) | 40 935 грн. |
Конденсационный котел Protherm Lynx Condens 18/25 MKV-A (H-UA) 0010048293 | 44 500 грн. |
Газовий котел Protherm Lynx condens 18/25 MKV-A (H-UA) | 39 935 грн. |
0 3 0 2 |
Користуюсь 15 місяців. Ледве економічніше ніж його попередник TechnoTherm відсотків на 5. Гуде електрична частина циркуляційного насоса. У цій моделі він новий одношвидкісний, лівого обертання. Змінювали за гарантією не допомагає. Коли працює відчуття, що пилосос у сусідній кімнаті увімкнули. Вдень ще терпимо, але вночі з глузду з'їхати можна. Ремонт котла на стадії боротьби з представниками виробника. Залишилось ще 7 місяців гарантії. У сервісі ще 4 казани з таким же дефектом. Конденсаційний Задовбати! користуюся Protherm Lynx Condens 18/25 MKV більше року |
Чеська компанія Protherm входить до складу Vaillant Group — один зі світових лідерів на ринку опалювальних систем. Конденсаційний котел з приставкою «Рись» забезпечує ефективний обігрів житла площею до 150 кв. м і наділений функцією приготування гарячої води.
Невимогливість
Цифри 18/25 в індексі моделі вказують на максимальну потужність опалення та нагріву води відповідно (вимірюються в кВт). У старшого колеги (Protherm Lynx Condens 25/30 MKV) потужність трохи вище, що робить його підходящим для будинків площею понад 200 кв. м. Теплообмінник котла виготовлений із алюмінієво-кремнієвого сплаву, а контур гарячого водопостачання виготовлений з нержавіючої сталі. Модель зовсім не вимоглива до якості газу і жорсткості води, а відсутність в її конструкції тонких трубок виключає закупорювання проток дрібним сміттям.
Інтеграція
Котел здатний підтримувати максимальну температуру теплоносія на рівні 75°С, а гарячої води — 65°С. Причому функція «гарячого старту» дозволяє отримати теплу воду всього через кілька секунд після початку водозабору. Рівні нагріву води та теплоносія виставляються за допомогою зручної панелі керування з електронним дисплеєм для відображення інформації. Також можна повністю довіритися автоматиці — вбудована шина eBus дозволяє інтегрувати котел до системи опалення з керуючими елементами на базі терморегуляторів Protherm.
Висока надійність
Безпека експлуатації котла гарантується безліч захисних функцій: модель не боїться замерзання і перегріву, а спеціальні датчики контролюють наявність полум'я і тяги в димоході. Варто відзначити, що виробник скрупульозно підходить до тестування своєї продукції на стадії виробництва — Protherm Lynx Condens 18/25 MKV, як і всі його побратими, проходить випробування на заводі з більш ніж 300 параметрами. Так що за надійність пристрою переживати не потрібно — задоволені відгуки реальних власників моделі виступають яскравим тому підтвердженням.
Модификації Protherm Lynx Condens 18/25 MKV
Ціни на Protherm Lynx Condens 18/25 MKV |
---|---|---|---|---|
Protherm Lynx Condens 18/25 MKV 19.1 кВт | від 34 700 грн. | 15 пропозицій | ||
Protherm Lynx Condens 25/30 MKV 26.5 кВт | від 38 500 грн. | 13 пропозицій |