Wi-Fi камера Imou Cruiser 4MP (IPC-S42FP)
Відео 20Фото 18 |
Imou Cruiser 4MP |
|
Купольна вулична камера відеоспостереження бренду Imou – це рішення з функцією повороту об'єктиву (PTZ), яке можна віднести до середнього цінового сегменту. Корпус моделі відповідає стандарту IP66, тобто не злякається опадів, а також готовий коректно працювати у широкому температурному діапазоні (від -30 до +60 ° С). Матриця на 4 МП дає можливість фіксувати відео з деталізацією 2560x1440 пікселів і частотою 25 к/с.
Як оптика пропонується об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 3.6 мм (але у продажу також зустрічається споріднена версія на 6 мм). Камера відеоспостереження Imou Cruiser 4 MP підтримує налаштування області інтересів, здатна виявляти рух та визначати людину в полі свого зору, а також стежити за ним (повертаючи об'єктив – функція PTZ). Модель підходить для активного захисту із включенням сирени та світлового сигналу (є LED-підсвічування) при виявленні непроханих гостей. А завдяки тандему мікрофона та динаміка також можна реалізувати двосторонній аудіозв'язок. З інших особливостей варто виділити наявність «нічного бачення» (інфрачервоного підсвічування), два варіанти зберігання даних (на карту пам'яті або в хмарному сховищі) та підключення (проводом LAN або через Wi-Fi), а також сумісність з мобільним додатком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imou.
Купити Imou Cruiser 4MP
Усі ціни 11 →IP-камера відеоспостереження Imou Cruiser 4MP | 3 598 грн. |
4MP H.265 Cruiser Wi-Fi камера IMOU (Dahua Technology) IPC-S42FP | 4 407 грн. |
IP-камера відеоспостереження Imou Cruiser 4MP | 3 588 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Imou Cruiser 4MP | 3 594 грн. |
IP-камера відеоспостереження Imou Cruiser 4MP | 3 531 грн. |