Wi-Fi камера Imou Cue 2
Відео 27Фото 7 |
Imou Cue 2 |
|
Переносна Wi-Fi камера відеоспостереження марки Imou - це рішення середнього цінового сегмента для застосування всередині приміщень - вдома, магазинах, офісах і т.д. Для первинного налаштування, перегляду відео в режимі реального часу, отримання оповіщень рекомендується встановити фірмовий мобільний додаток Life. За якісну картинку тут відповідає матриця на 2 МП з фізичним розміром 1/2.7", а за гідне охоплення - оптика з кутом огляду 112 градусів по горизонталі (використовується фікс-фокус 2.8 мм).
Камера Imou Cue 2 здатна транслювати відео з роздільною здатністю 1920x при частоті в 25 к / с. Крім детекції руху та автоматичного переходу в нічний режим зйомки (є ІЧ-підсвічування з дальністю 10 метрів), тут реалізовані і додаткові функції.Для мікрофону з виявленням нетипових звуків, включаючи плач, модель може виконувати роль відеоняні , а за рахунок вбудованого динаміка також є можливість двостороннього зв'язку голосом.Особливого згадування заслуговує на варіативність зберігання відеоархіву: для цих цілей можна застосовувати карти пам'яті (слот розпізнає носії до 256 ГБ), «хмара» або мережеві реєстратори з підтримкою протоколу Onvif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imou.
Купити Imou Cue 2
Усі ціни 54 →IP-камера відеоспостереження Imou IPC-C22EP-A 2.8mm | 2 080 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Imou IPC-C22EP-A 2.8mm | 2 080 грн. |
IP камера Imou ipc-c22ep-a | 2 080 грн. |
IMOU Cue 2 (IPC-C22EP-A) | 2 080 грн. |
IP-відеокамера настільна 2 Мп IMOU Cue 2 (IPC-C22EP-A) з Wi-Fi | 2 028 грн. |