Wi-Fi камера Imou Turret SE
Imou Turret SE |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imou.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imou Turret SE
Усі ціни 16 →IMOU Turret SE (IPC-T22EP) | 2 520 грн. |
IP-відеокамера вулична з Wi-Fi 2 Мп IMOU IPC-T22EP для системи відеоспосте | 2 520 грн. |
Камера видеонаблюдения Imou IPC-T22EP (2.8) IPC-T22EP (2.8) | 2 520 грн. |
Камера відеоспостереження Imou IPC-T22EP (2.8) IPC-T22EP (2.8) | 2 520 грн. |
Imou Turret SE (IPC-T22EP) 99-00009993 | 2 583 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →