Унітаз Imprese Katka c06209803
Imprese Katka c06209803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Katka c06209803
Усі ціни 8 →Унітаз підлоговий Imprese Katka c06209803 з бачком і сидінням Soft Close | 10 320 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий IMPRESE KATKA кришка мікроліф | 10 320 грн. |
Imprese Imprese Katka c06209803 | 10 320 грн. |
Унитаз IMPRESE KATKA не пристенный с сидением slow-closing (c06209803) 196 | 10 320 грн. |
Унітаз-компакт Imprese KATKA Rimless з бачком та кришкою Slim Soft-Close ( | 10 320 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →