Унітаз Imprese Lednice c06807900
Imprese Lednice c06807900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Lednice c06807900
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Imprese Lednice білий глянцевий c06807900 з сидінням Soft | 9 460 грн. |
Imprese Imprese Lednice Rimless c06807900, сиденье тонкое duroplast slow-c | 9 460 грн. |
Унітаз підвісний Imprese LEDNICE Rimless з сидінням Slim slow-closing (c06 | 9 460 грн. |
Унитаз подвесной IMPRESE LEDNICE с сидением slow-closing (c06807900) 19556 | 9 460 грн. |
Унітаз підвісний Imprese LEDNICE з тонким сидінням, білий c06807900 | 9 460 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →