Унітаз Imprese Orlik c06209403
Imprese Orlik c06209403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Orlik c06209403
Усі ціни 7 →Унітаз підлоговий Imprese Orlik c06209403 з бачком і сидінням Soft Close | 10 492 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий IMPRESE ORLIK кришка мікроліфт випуск в сті | 10 492 грн. |
Imprese Imprese Orlik c06209403, сиденье жесткое slow-closing | 10 492 грн. |
Унітаз-компакт Imprese ORLIK Rimless з бачком та кришкою Slim Soft-Close ( | 10 492 грн. |
Унітаз підлоговий Imprese Orlik c06209403 з бачком і сидінням Soft Close | 10 492 грн. |
Унітаз компакт Imprese ORLIK з сидінням soft-close (c06209403) | 10 492 грн. |
Унітаз підлоговий IMPRESE ORLIK c06209403 | 9 967 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →