Унітаз Imprese Netka c065048
Фото 4 |
Imprese Netka c065048 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Netka c065048
Усі ціни 12 →Унітаз підвісний Imprese Netka Rimless С065048 з сидінням Soft Close | 5 074 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий IMPRESE NETKA із сидінням з мікроліфто | 5 074 грн. |
Унітаз підвісний Imprese NETKA Rimless з сидінням Slim slow-closing (с0650 | 5 074 грн. |
Imprese Imprese NETKA Rimless унітаз підвісний 53*36*37см, сидіння Duropla | 4 541 грн. |
Унітаз підвісний Imprese Netka Rimless С065048 з сидінням Soft Close | 5 074 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →