Душовий набір Imprese Netka 9014003
Imprese Netka 9014003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Netka 9014003
Душова штанга L-90см IMPRESE NETKA 9014003 | 2 516 грн. |
Душовий гарнітур IMPRESE NETKA 9014003 | 1 635 грн. |
Душевая штанга L-90см, Imprese NETKA 9014003 | 2 537 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Imprese Netka 9014003:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →