Душовий набір Cersanit Senti S951-020
Фото 3 |
Cersanit Senti S951-020 |
|
З функцією Easy Clean ви зможете швидко очистити наліт з душової лійки. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Senti S951-020
Усі ціни 16 →Душовий набір із стійкою CERSANIT SENTI S951-020 із шлангом 1500мм ручною | 2 099 грн. |
Душовий гарнітур Cersanit Senti (S951-020) S951-020 | 2 099 грн. |
Cersanit Cersanit Душ комплект SENTI стійка 5реж хром - S951-020 | 1 528 грн. |
Cersanit Cersanit S951-020 SENTI | 2 007 грн. |
Cersanit Senti S951020 | 2 900 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →