Верхній душ Imprese Brenta ZMK071901101
Фото 4 |
Imprese Brenta ZMK071901101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Brenta ZMK071901101
Усі ціни 20 →Верхній душ з кронштейном IMPRESE BRENTA Графіт хром ZMK091908101 | 4 601 грн. |
Верхній душ із кронштейном IMPRESE BRENTA 250мм латунний чорний ZMK0919081 | 4 601 грн. |
Верхній душ з тримачем Imprese Brenta графітовий хром (ZMK091908101) ZMK09 | 4 601 грн. |
Набір з верхнім душем Imprese BRENTA, хром ZMK071901101 | 3 557 грн. |
Imprese Imprese Brenta ZMK081906101 | 4 300 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →