Душовий набір Imprese SPR144 f03800101NR
Відео 2Фото 19 |
Imprese SPR144 f03800101NR |
|
Дисковий перемикач режимів струменя. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese SPR144 f03800101NR
Усі ціни 36 →Душовий гарнітур Imprese хром f03800101NR | 2 705 грн. |
Душевой гарнитур Imprese f03800101NR (84179) 195292 | 2 705 грн. |
Душовий гарнітур Imprese чорний матовий (f03800110NW) f03800110NW | 3 081 грн. |
Гарнітур душовий Imprese з лійкою SPR144, штангою, шлангом та мильницею, б | 2 164 грн. |
Душовий набір Imprese, лійка на 3 режими (f03800101NR) | 2 705 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →