Морозильна камера Indesit UI6 F1T W1 228 л
Indesit UI6 F1T W1 |
|
Містка та ефективна морозильна шафа, яка являє собою сучасний та функціональний пристрій для тривалого зберігання заморожених продуктів. Модель була представлена на ринку у 2018 році та позиціонується виробником у середній ціновий діапазон. Одна з основних переваг пристрою – система No Frost, яка виключає необхідність регулярного розморожування та запобігає утворенню льоду на стінках.
Морозильна шафа Indesit UI6 F1T W1 має загальний об'єм 228 л, що дає можливість зберігати достатню кількість продуктів. Усередині пристрою розташовано шість відділень, завдяки чому продукти можна розмістити максимально зручно та систематизовано. Мінімальна температура, яку може підтримувати морозильна камера, досягає -18°C. Потужність заморожування вражає і становить 20 кг/добу, що дозволить швидко заморозити велику кількість продуктів. Керування пристроєм відбувається за допомогою внутрішніх кнопкових перемикачів. Що стосується ефективності споживання електроенергії, то шафа належить до пристроїв класу F і споживає 288 кВтг на рік. Працюючи рівень шуму становить 41 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit UI6 F1T W1 228 л
Усі ціни 7 →Indesit UI6 F1T W1 | 21 240 грн. |
Indesit UI6 F1T W1 | 21 771 грн. |
Indesit UI6 F1T W1 | 22 302 грн. |
Indesit Ui6 F1T S1 | 28 080 грн. |
Indesit Ui6 F1T S1 | 28 782 грн. |
Indesit UI6 F1T W1 | 27 757 грн. |
Indesit Ui6 F1T S1 | 29 484 грн. |