Ксенон InfoLight Pro H1 4300K 35W Kit
InfoLight Pro H1 4300K 35W Kit |
|
Даний комплект складається з блоків розпалювання Infolight Expert PRO Canbus Ballast 35W і лампочок Infolight H1 5000K.
Призначений для установки в автомобілі з роздільною оптикою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог InfoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі InfoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити InfoLight Pro H1 4300K 35W Kit
Усі ціни 8 →Комплекты ксенона Infolight Expert Pro H1 4300K+Pro | 3 269 грн. |
Комплект ксенона Infolight Expert Pro H1 4300K+обманка | 3 370 грн. |
Комплект ксенону Infolight Pro H1 4300K | 2 660 грн. |
Комплект ксенону Infolight Pro H1 4300К (H1 4.3K I P) | 2 835 грн. |
Комплект ксенона Infolight Pro H1 4300К | 2 751 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →