Рушникосушарка Instal Projekt Retto 540x1072
Фото 3 | від 8 652 до 14 350 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:520 Вт |
Модифікації Instal Projekt Retto 3
Характеристики
Instal Projekt Retto 540x1072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Instal Projekt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Instal Projekt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки Instal Projekt Retto 540x1072:
- Може бути обладнаний електричним нагрівальним елементом (Теном)
- Можливе нижнє підключення з відстанню між вводами 50 мм (D50) по центру
- Розміри підключення 1/2" (дюйма)
Де купити Instal Projekt Retto 540x1072
Колір:
Сортувати
Електрична рушникосушарка Instal Projekt Retto Electro білий RET-50/110 + | 9 065 грн. |
INSTAL-PROJEKT RETTO RET-50/110KOLOR | 14 350 грн. |
Полотенцесушитель электрический Instal projekt RET-50/110+HOTS-06C1,белый | 8 652 грн. |
Сушка для рушників INSTAL PROJEKT RETTO RET-50/110+HOTS-06C1 | 10 640 грн. |
Електрична рушникосушарка Instal Projekt Retto Electro графіт RET-50 / 110 | 9 530 грн. |
Полотенцесушитель электрический Instal projekt RET-50/110С12+HOTS-06С2 | 9 114 грн. |
Закрити
Рекомендуємо