Рушникосушарка Navin Loft 500x1000 00-043050-5010
Фото 4 | від 8 781 до 23 616 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:450 Вт |
Модифікації Navin Loft 3
Характеристики
Navin Loft 500x1000 00-043050-5010 |
|
Товщина стінки рушникосушки становить 2 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Loft 500x1000 00-043050-5010
Сортувати
Полотенцесушитель Loft 500х1000 00-043050-5010 | 9 990 грн. |
Рушникосушарка водяна Navin Loft 500х1000 хром 00-043050-5010 | 8 781 грн. |
Водяна рушникосушарка NAVIN LOFT 500х1000 (00-043050-5010) | 9 990 грн. |
Navin Рушникосушка Loft 500х1000 00-043050-5010 | 9 990 грн. |
NAVIN LOFT grzejnik łazienkowy 100x50cm stal nierdzewna 00-043050-5010 | 23 616 грн. |
Закрити
Рекомендуємо