Рушникосушарка LARIS Quatro 530x800 (71207564)
від 6 621 до 9 618 грн. Порівняти ціни 18 → |
Модифікації LARIS Quatro 2
Характеристики
LARIS Quatro 530x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Quatro 530x800:
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Quatro 530x800
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Кватро П10 500 х 800 71207564 | 8 076 грн. |
Laris Laris Кватро П10 500х800 (71207564) 71207564 | 8 076 грн. |
Laris Полотенцесушарка водяна Laris Кватро П10 500х800 Нижнє підключення - | 6 621 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Кватро П10 500 х 800 (71207564) | 6 622 грн. |
Водяний сушка для рушників Laris Кватро П10 500 х 800 з полицею 2793-03 | 9 618 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо