Рушникосушарка Navin Avangard 500x1200 00-028050-5012 (00-028050-5012)
Фото 5 | від 9 290 до 11 990 грн. Порівняти ціни 14 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:570 Вт |
Модифікації Navin Avangard 3
Характеристики
Navin Avangard 500x1200 00-028050-5012 |
|
Товщина стінки труби: 2 мм. випробувальний тиск: 25 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Avangard 500x1200 00-028050-5012
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка водяна Navin Авангард 500х1200 хром 00-028050-5012 | 10 539 грн. |
Полотенцесушитель Авангард 500х1200 00-028050-5012 | 11 990 грн. |
Navin Navin Авангард 500х1200 (00-228050-5012) 00-228050-5012 | 9 290 грн. |
Рушникосушка водяна Navin Авангард 500х1200 00-228050-5012 | 9 290 грн. |
Navin Navin Водяна рушникосушка Авангард 500х1200, чорний муар - 00-228050 | 9 290 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо