Духова шафа Interline OEG 934 STF BB
Interline OEG 934 STF BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 934 STF BB
Усі ціни 31 →Interline Interline OEG 934 STF BB | 19 999 грн. |
Духові шафи INTERLINE OEG 934 STF BB (16294) | 19 000 грн. |
INTERLINE OEG 934 STF BB | 19 089 грн. |
Interline OEG 934 STF BB офіційна гарантія | 18 899 грн. |
Духова шафа електрична Interline OEG 934 STF BB | 19 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →