Духова шафа Interline KTS 280 MRN BB
Фото 3 |
Interline KTS 280 MRN BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline KTS 280 MRN BB
Усі ціни 13 →Interline Interline KTS 280 MRN BB | 8 799 грн. |
Духові шафи INTERLINE KTS 280 MRN BB (17485) | 8 360 грн. |
Духова шафа електрична Interline KTS 280MRN BB | 8 799 грн. |
Духова шафа електрична Interline Kts 280 Mrn Bb | 8 493 грн. |
Духовой шкаф электрический Interline Kts 280 Mrn Bb | 8 485 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →