Духова шафа Interline KTS 680 ECH BB
Фото 3 |
Interline KTS 680 ECH BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline KTS 680 ECH BB
Усі ціни 14 →Interline Interline KTS 680 ECH BB | 10 499 грн. |
Духові шафи INTERLINE KTS 680 ECH BB (17484) | 10 499 грн. |
Духовка електрична Interline Kts 680 Ech BB | 9 765 грн. |
Духова шафа електрична Interline KTS 680ECH BB | 10 499 грн. |
Духова шафа електрична Interline Kts 680 Ech Bb | 9 998 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →