Духова шафа Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM
Фото 11 |
Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM
Усі ціни 6 →Духовка електрична Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM | 19 099 грн. |
Духова шафа Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM | 20 071 грн. |
Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM | 20 280 грн. |
Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM | 20 787 грн. |
Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM | 21 294 грн. |
AMICA ED97699WA | 18 392 грн. |
Модификації Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM
Ціни на Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM |
---|---|---|---|---|
Amica ED97699WA+ X-TYPE STEAM | від 18 392 грн. | 6 пропозицій | ||
Amica ED97699XA+ X-TYPE STEAM | від 17 582 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →