Духова шафа Interline OEG 170 MRN BA
Interline OEG 170 MRN BA 2020 ріквузька |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 170 MRN BA
Interline OEG 170 MRN BA офіційна гарантія | 10 899 грн. |
INTERLINE OEG 170 MRN BA | 11 299 грн. |
Духова шафа Interline OEG 170 MRN BA | 9 941 грн. |
Духовка Електрична INTERLINE OEG 170 MRN BA | 11 035 грн. |
Духовка Електрична INTERLINE OEG 170 MRN BA | 12 371 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →