Духова шафа Electrolux SenseCook EOE 7P31X
Фото 8 |
Electrolux SenseCook EOE 7P31X нержавіюча сталь чорний |
|
Практичний, місткий і потужний вбудований електрична духова шафа зі зручним цифровим управлінням і розширеною комплектацією, що включає в себе погружной термічний сенсор для приготування м'яса (термощуп). Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії з сімейства SenseCook 700 зразка 2019 року. Фірмова система конвекційного перемішування повітряних потоків розподіляє тепло по всьому об'єму духової шафи Electrolux SenseCook EOE 7p31x, забезпечуючи рівномірне приготування на різних рівнях.
Ця ж технологія істотно прискорює розігрів, економлячи час і скорочуючи витрату електроенергії. Електронне управління з сенсорною панеллю і цифровим LED-індикатором підтримує 11 різних програм готування. Термощуп дозволяє досягати ідеальних результатів запікання м'яса. Вимірюючи температуру всередині продукту, він дає можливість стежити за повнотою термічної обробки і подасть сигнал, коли буде досягнута необхідна ступінь прожарювання. Функція автоматичного піролітичного очищення дозволяє швидко і без особливих зусиль з боку Користувача позбутися від жирових забруднень і залишків їжі (нагрівання духовки до температури 480 °C перетворює жир і бруд в дрібний пил).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SenseCook EOE 7P31X
Усі ціни 17 →Духовка електрична Electrolux EOE7P31X | 24 199 грн. |
ELECTROLUX EOE7P31X | 21 420 грн. |
Духова шафа електрична Electrolux EOE7P31X | 26 503 грн. |
Духовой шкаф электрический Electrolux EOE7P31X | 26 479 грн. |
Electrolux EOE7P31X | 20 790 грн. |
Модификації Electrolux SenseCook EOE 7P31X
Ціни на Electrolux SenseCook EOE 7P31X |
---|---|---|---|---|
Electrolux SenseCook EOE 7P31X | від 20 790 грн. | 17 пропозицій | ||
Electrolux SenseCook EOE 7P31Z | від 22 800 грн. | 17 пропозицій |