Духова шафа Electrolux SenseCook EOE 7C31V (949 497 304)
Фото 10 |
Electrolux SenseCook EOE 7C31V |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SenseCook EOE 7C31V
Усі ціни 17 →Духовка електрична Electrolux EOE7C31V | 20 799 грн. |
ELECTROLUX EOE7C31V | 21 911 грн. |
Встраиваемая духовка ELECTROLUX EOE7C31V | 21 822 грн. |
Духова шафа електрична Electrolux EOE7C31V | 25 675 грн. |
Духовой шкаф электрический Electrolux EOE7C31V | 25 651 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Electrolux SenseCook EOE 7C31V
Ціни на Electrolux SenseCook EOE 7C31V |
---|---|---|---|---|
Electrolux SenseCook EOE 7C31V | від 20 779 грн. | 17 пропозицій | ||
Electrolux SenseCook EOE 7C31X | від 18 870 грн. | 15 пропозицій | ||
Electrolux SenseCook EOE 7C31Z | від 16 260 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →